C/ Carnissers, 6 - 46001 València - Espanya
Tel. 963 915 800 - Fax. 963 915 876
Email.colegio.sanjoaquin@escolapiosbetania.es

COL·LEGI CONCERTAT - INFANTIL, PRIMÀRIA, SECUNDÀRIA I BATXILLERAT

La Comunitat Educativa - Organigrama

Organigrama del centre | Curs Escolar 2018 - 2019

Representant del Titular

Sr. Jorge Gutiérrez Gutiérrez


Director General /Director Secundària - Batxiller

Sra. Mª Amparo Medina Salom


Director de Infantil i Primària

Sr. Ignacio Zomeño Vilatela


Gerent

Sr. Antonio Lleida Martínez


Administració

Sra. Sonia Espiritusanto Latorre


Secretaría d'Estudis

Sra. Consuelo Prats Marco

Sra. Cristina López Pascual


Gabinet Psicopedagògic

Sra. Estíbaliz Tornel Bilbao


Departament d'Orientació

Sra. Marisa Morales Bolufer


Coordinadors de Pastoral

E. Infantil i Primària: P. Herman Djabur

E.S.O.- Batxiller: Sr. Francisco Bueno López


Coordinadors d'Acción Social

E. Infantil i Primària: Sra. Ascensión Martinez Castro

E.S.O. - Batxiller: Sra. Elena Gámez Pérez


Coordinadors Pedagògics

Infantil-Primària: Sra. Ana Zanón Camps

Secundària-Batxiller: Sra. Ana Sanjuán Aleixandre


Coordinadora de Qualitat

Sra. Cristina Ramírez Alba


Equip directiu

Sr. Jorge Gutiérrez Gutiérrez, Representant del Titular
Sra. Mª Amparo Medina Salom, Directora General, Secundària i Batxiller
Sr. Ignacio Zomeño Vilatela, Director Infantil i Primària
Sra. Ana Zanón Camps, Pedagogia Infantil i Primària
Sra. Pilar Giner Rabadán, Pedagogia Infantil
P. Herman Djabur, Pastoral Infantil i Primària
Sra. Ana Sanjuán Aleixandre, Pedagogia Secundària i Batxiller
Sr. Francisco Bueno López, Pastoral Secundària i Batxiller
Sra. Cristina Ramírez Alba, Qualitat


Asociació Catòlica de Pares d'Alumnes

President

Sr. Antonio Martínez Morales


Activitats Extraescolars

Club Esportiu

Sr. Sergio Martínez Alabau

 

Catequesi Primera Comunió

Sr. Federico Bultó Bultó

 

Grups Calasanz

P. Salvador Jiménez Gutiérrez

 

Directora del Cor

Sra. Irene Sanchis Giner

Coordinador de Menjador

Sr. Valentín Gavidia Mir



INFANTIL Y PRIMARIA



Coordinador de etapa

Sra. Ana Zanón Camps


Ed. INFANTIL

Coordinadora: Dª. Mª Pilar Giner Rabadán


1 A Sr. Javier Aguillo Palomar
1 B Sra. Sonia Solera Cano


2 A Sra. Mª Pilar Giner Rabadán
2 B Sra. Ana María Bastida Asensio


3 A Sra. Patricia Muedra Rozalén
3 B Sr. David Guerrero Navarro


Suport. Sr. Juan Fresneda Fresneda


PRIMÀRIA

Coordinadors: Sr. Carlos García Escudero, Sra. María Mulet Valle i Sr. Enrique Monzó Climent

 

1 A Sra. Ana Ferrer Puig
1 B Sr. Carlos García Escudero
1 C Sra. Eva Mª Pastor Pérez

2 A Sr. Diego Quijano Martínez
2 B Sra. Amaya Yaya Tur
2 C Sra. Belén Montesinos Abellán/ Miguel Ángel Carrasco Navarrete

3 A Sra. Mª Dolores Sánchez Diana
3 B Sra. María Mulet Valle
3 C Sra. Ascensión Martínez Castro

4 A Sra. Amparo Cerverón Lleó
4 B Sra. Mar Signes Monferrer
4 C Sr. Rubén López Sánchez

5 A Sra. Cristina Gimeno Domínguez
5 B Sr. Carlos Ballester Armela
5 C Sra. Lucía Andreu Bacigalupe

6 A Sr. Enrique Monzó Climent
6 B Sra. Fátima López López
6 C Sra. Mar Quintana Barberán

 

SECUNDARIA Y BACHILLER


Coordinadora de etapa

Sra. Ana Sanjuán Aleixandre


PRIMER CICLE

Coordinador: Sr. Javier Contell Penadés

1 A Sr. Juan Martín de Nicolás Muñoz
1 B Sr. Javier Contell Penadés
1 C Sra. Alicia Grau Casanova

2 A Sra. Mara Sancho Blay
2 B Sra. Inés Felis Buigues
2 C Sra. Cristina Ramírez Alba


SEGUNDO CICLE

Coordinadora: Sra. Ana Vila León

3 A Sra. Mª Isabel Súñer Sancho
3 B Sra. Mónica Cuesta Alonso
3 C Sr. Javier Gil Noé

4 A P. Salvador Jiménez Gutiérrez
4 B Sra. Laura Valls Sanjosé
4 C Sra. Roser Bau Sales
PR4 Sra. Elena Fuertes Ibáñez


BATXILLER

Coordinador: Sr. Francisco Bueno López

1 A Sra. Anna Maria Montaña Llopis
1 B Sr. Cipriano Díaz Ros

2 A Sr. Jaime Reos Guerrero
2 B Sr. Vicente Tarín Cervera


ALTRE PROFESSORAT


Primària / Infantil

P. Herman Djabur
Sr. Javier Gimeno Arándiga
Sr. Germán Fernández Hernández
Sra. Teresa Viché Franco / Altea Bañuls Mirete
Sra. Mª Teresa Monrós Martínez
Sr. José Tordera Real
Sra. Paloma Ginés Segrelles



Secundària / Batxiller

Sr. Francisco Alemany Mollá
Sr. Pedro Antón Castellote
Sra. Amparo Bergamín Redondo
Sr. Manuel Ángel De Benito Martín
Sr. Carlos Ferreira Gauchía
Sr. Ángel García Ferriol
Sr. Jorge Gutiérrez Gutiérrez
Sr. Valentín Pedro Gavidia Mir
Sra. Sandra Lahuerta Raga
Sra. Pepa Llácer Navarro
Sra. Carmen López Maza
Sra. Irene Sanchis Giner/María Teresa Cuesta Esteve
Sra. Elena Urbiola Antón
Sra. Mª José Yáñez Avendaño
P. Herman Djabur



Conserges

Dª. Mercedes Moncho Martínez

D. Jorge Trujillo Jorge



Manteniment i serveis

Sra. Lourdes Albert Ramos

Sra. Carmen Bolea Ruiz

Sra. Mª. Jesús Díaz Brell

Sr. Juan Carlos Ecuaga Cebrián

Sra. Ascensión Martínez Tebar

Sr. Isabel Martínez Saiz

 

Tornar

Calendari del Mes


Novembre 2018

LMMJVSD
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Colegio de las Escuelas Pías de Valencia Colegio de las Escuelas Pías de Valencia Colegio de las Escuelas Pías de Valencia Colegio de las Escuelas Pías de Valencia Colegio de las Escuelas Pías de Valencia Colegio de las Escuelas Pías de Valencia Colegio de las Escuelas Pías de Valencia

Misa parroquial
Domingos 11h30